Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonych badań psychologicznych dla kierowców taxi. Obsługa profesjonalna, a Pan psycholog wykazał się dużym profesjonalizmem i uprzejmością. Badania przebiegły sprawnie i bez stresu. Polecam wszystkim kierowcom ~ Dariusz N
Bardzo profesjonalna obsługa. Potrzebowałem uzupełnienia dokumentacji psychologicznej i pan Maciej bardzo szybko i sprawnie rozwiązał mój problem, wykazując się dużą pomocą. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń, a kontakt był bardzo miły. Zdecydowanie polecam to miejsce! ~ caramel 2
Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wszystko od pierwszego kontaktu po umówienie wizyty oraz cały proces badania jasno klarownie i profesjonalnie. Miejsce czyste i spokojne , pomimo iż w samym centrum to brak problemów z parkowaniem. Ja polecam z czystym sercem. ~ Przemek B
Bardzo pozytywne wrażenia. Badania psychologiczne wykonane szybko i sprawnie, bez kolejek, dzień wcześniej wykonałem telefon w celu ustalenia szczegółów wizyty. Miła obsługa, profesjonalne podejście i przyjazna atmosfera. Zdecydowanie polecam ~ krzych
Bardzo polecam. Już na etapie kontaktu telefonicznego wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, zostałem przyjęty jeszcze tego samego dnia, co było dla mnie ogromnym plusem. Badanie zostało przeprowadzone w pełni profesjonalnie, w spokojnej i przyjaznej atmosferze. ~ Amelia P
Zadzwoniłam i w tym samym dniu bez kłopotu umówiłam się na badania. Dobra komunikacja z Panem psychologiem, miła obsługa, nowoczesny sprzęt, zadbane wnętrze oraz dobra lokalizacja - 5/5 🙂 Polecam 🙂 ~ Agnieszka F
Bardzo profesjonalne i sprawnie przeprowadzone badanie. Przyjazna atmosfera, rzeczowe podejście i dokładne wyjaśnienie wszystkich kwestii. Czułam się zaopiekowana. Zdecydowanie polecam gabinet.👍 ~ Anna P
Sprawnie przeprowadzone psychotesty za zabrane prawo jazdy. Miła atmosfera. Pozdrawiam ~ M S
Robiłem psychotesty i ciemnie ,wszystko dobrze wytłumaczone przeprowadzone w miłej atmosferze. Polecam ~ Andriubarca
Wspaniała atmosfera, ogromna uprzejmość Pana Macieja. Wszystko klarownie wytłumaczone. Serdecznie dziękuję. 😊 ~ Natalia D
Bardzo miły pan przeprowadza testy, a co do samych testow warto sie sprawdzic nawet jak nie jest się kierowcą ~ Dominik C
Polecam, szybko i sprawnie przeprowadzone badanie. Wizyta umówiona bardzo sprawnie, bez kolejek. ~ Patryk B
Bardzo miła atmosfera i wszystko klarowne i jasne podczas badania, polecam ~ Adam C
Test przeprowadzony sprawnie i w miłej atmosferze, polecam 👍 ~ Przemysław T
bardzo polecam te miejsce szybko sprawnie fantastycznie ~ Sobol
Szybko, bez czekania w kolejce. Jest czysto i profesjonalnie. Polecam ~ Arkadiusz K
Bardzo miły,uprzejmy i sympatyczny psycholog. ~ Papa S
Polecam z całą odpowiedzialnością ~ Krzysiek W
Super badanie, poszło szybko i sprawnie ~ Łukasz B
Bardzo polecam, profesjonalne badania. ~ Dawid
Polecam!Miła atmosfera.Pełen profesjonalizm! ~ Jaros1982 T
Polecam! ~ Roland R
Polecam!!! ~ KRZYSIEK S
polecam:) ~ Sonia

Znajdź nas w mediach społecznościowych